Uzavírky a opravy silnic v okolí Svinů

Úplná uzavírka Velké Meziříčí –U Zlatého křížku, přes obec Martinice, do obce Kozlov

Od pondělí 8.7.2024 bude uzavřena silnice II/360 od Velkého Meziříčí –U Zlatého křížku, přes obec Martinice, směrem do obce Kozlov. Investor Ředitelství silnic a dálnic s. p. ji bude opravovat. Oprava probíhá pod názvem "OPRAVA SILNIC POŠKOZENÝCH MODERNIZACÍ D1 V KRAJI VYSOČINA - OBLAST VÝCHOD" a bude ji realizovat společnost EUROVIA CZ a.s. Objízdná trasa je vedena přes obce Mostiště, Vídeň, Dobrá Voda, Křižanov. Termín dokončení je 12.8.2024.

VM-Kozlov-Oprava-silnic-poskozenych-modernizaci-D1-v-Kraji-II-360-2024.pdf

Úplná uzavírka z Velkého Meziříčí-Karlov–kruhový objezd, přes obce Dolní Radslavice, Březejc do obce Ořechov Ronov.

V rámci stejné akce "OPRAVA SILNIC POŠKOZENÝCH MODERNIZACÍ D1 V KRAJI VYSOČINA - OBLAST VÝCHOD" bude ŘSD opravovat silnici III/03719 od Velkého Meziříčí-Karlov–kruhový objezd, přes obce Dolní Radslavice, Březejc do obce Ořechov Ronov. Termín zahájení opravy je začátek srpna (asi 1.8.), s dokončením do konce srpna, aby byla zajištěna doprava dětí do škol bez omezení. Objízdná trasa bude koordinována s rekonstrukcí silnice Velké Meziříčí Kozlov. Dbejte pokynů dopravního značení.

VM-Ronov-Oprava-silnic-poskozenych-modernizaci-D1-v-Kraji-III-03719-1-2024-1-2.pdf

Úplná uzavírka z Ořechova do obce Osová Bitýška

Další akcí  je oprava silnice I/37 z obce Ořechov do obce Osová Bitýška.. Termín zahájení se připravuje od 1.8., s dokončením opravy komunikace do 30.10.2024. Dvě objízdné trasy budou koordinovány s rekonstrukcemi silnic v okolí Velkého Meziříčí. Dbejte pokynů dopravního značení.